Guinness Rekorlar Kitabı tarafından dünyanın en uzun süren bilim kurgu televizyon programı olarak listelenen dizi Doctor Who’nun Doktor’u için konuşulan çok fazla isim var. Yapılan anketlerin sonuçlara göre ise en çok istenilen aday: Tilda Swinton!

tumblr_og678smspv1tywng0o1_500

Peter Capaldi’nin ardından  Altın çağını yaşayan televizyonda artık her ismi görmemiz mümkün. Hal böyle olunca gönlümüz kimi istiyorsa yeni roller için aday gösterebiliyoruz. Şu an için en çok merakla beklenen adaylık savaşı ise Doctor Who cephesinde dönüyor. Bu sezonun son sezonu olduğunu duyuran Peter Capaldi’nin yerini kimin alacağı yönündeki ankette en önde ilerleyen isim Tilda Swinton! Artık kadın bir Doktor’un dizide arzı endam etmesi gerektiğini düşünen yapımın hayranları Swinton’a 4/1 olasılık veriyor. Rol için yükselen diğer adaylar ise Kris Marshall, Olivia Colman, Maxine Peake, Ben Whishaw ve Richard Ayoade…

Hemen hatırlatalım; ayrılığı hakkında konuşan Capaldi, “Doctor Who’da yer almanın en güzel yanı, dünyanın en iyi halini görebilmekti. Yapım ekibine, oyuncu kadrosuna ve mükemmel hayranlarımıza teşekkür ederim. Güzel bir gelecek bizi bekliyor.” demişti.


kaynak: beyazperde.com

Reklamlar