Geçtiğimiz yılın en fazla konuşulan ve bunun yanı sıra en çok beğenilen dizilerinden Stranger Things’in 2. sezon fragmanı Super Bowl’da yayımlandı.

Fragmanda görüldüğü kadarıyla birinci sezonun sonunda kendini arkadaşları için feda eden Eleven’ın tekrardan arkadaşlarıyla iletişim halinde ve tekrardan bir araya gelmeleri olası… Ardından Dustin, Mike ve Lucas’ı Ghost Buster kostümleri içerisinde bir hedefe doğru bisiklet sürerken görüyoruz. Aralarında Will’in bulunmamasının nedeni ikinci sezonun sonundaki sahneyle bir alakası olabilir. Hatırlamak gerekirse: Will son bölümün sonunda ağzından Demogorgon’a ait bir parça kusmuştu ve ailesine bununla ilgili ihiçbir şey belli etmemişti. Fragmanda daha sonra gelen sahnelerde ise Will’in annesi Joyce (Winona Ryder), daha önce dizide görülmeyen bir yaratığın halüsilasyonlarını görmekte ve oğlunu bu yaratıktan uzak tutmak, yeniden kaybetmemek istiyor.

Çoğu diziden farklı olarak her bölümündeki “geeklik” dozunu hoş bir kıvamda tutan Stranger Things için ikinci sezon bir test edasında olabilir. Bildiğindiği gibi dizinin yapımcıları Duffer kardeşler (Ross ve Matt), dizinin baş rolleri çocukların (Eleven, Will, Dustin, Mike ve Lucas’ın) yıllar içerisinde seyirciyle birlikte büyümeleri açısından Harry Potter serisi gibi olmasını istediklerini söylemişlerdi.

Reklamlar