Stranger Things’in 2. sezon fragmanı yayınlandı!


Geçtiğimiz yılın en fazla konuşulan ve bunun yanı sıra en çok beğenilen dizilerinden Stranger Things’in 2. sezon fragmanı Super Bowl’da yayımlandı.

Fragmanda görüldüğü kadarıyla birinci sezonun sonunda kendini arkadaşları için feda eden Eleven’ın tekrardan arkadaşlarıyla iletişim halinde ve tekrardan bir araya gelmeleri olası… Ardından Dustin, Mike ve Lucas’ı Ghost Buster kostümleri içerisinde bir hedefe doğru bisiklet sürerken görüyoruz. Aralarında Will’in bulunmamasının nedeni ikinci sezonun sonundaki sahneyle bir alakası olabilir. Hatırlamak gerekirse: Will son bölümün sonunda ağzından Demogorgon’a ait bir parça kusmuştu ve ailesine bununla ilgili ihiçbir şey belli etmemişti. Fragmanda daha sonra gelen sahnelerde ise Will’in annesi Joyce (Winona Ryder), daha önce dizide görülmeyen bir yaratığın halüsilasyonlarını görmekte ve oğlunu bu yaratıktan uzak tutmak, yeniden kaybetmemek istiyor.

Çoğu diziden farklı olarak her bölümündeki “geeklik” dozunu hoş bir kıvamda tutan Stranger Things için ikinci sezon bir test edasında olabilir. Bildiğindiği gibi dizinin yapımcıları Duffer kardeşler (Ross ve Matt), dizinin baş rolleri çocukların (Eleven, Will, Dustin, Mike ve Lucas’ın) yıllar içerisinde seyirciyle birlikte büyümeleri açısından Harry Potter serisi gibi olmasını istediklerini söylemişlerdi.

Reklamlar

Aklına bir şeyler mi takıldı? Anlatmak istediğin bir konu mu var? Her şeye açığız, çekinme yazmaya başla!

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s