25 yıl aradan sonra, geçtiğimiz yıl internette Twin Peaks hayranlarını sevindiren bir haber yayıldı… Twin Peaks’in merakla beklenen 3. sezonunun çekimleri yakın bir zaman içerisinde başlayacaktı ve işte o zamanlar geldi çattı! Twin Peaks’in yeni sezonu 21 Mayıs’ta Showtime üzerinden yayınlanacak.

diziyle ilgili daha önce yayınlanan bir diğer fragmanı da şuradan izleyebilirsiniz.

İki sezon boyunca dizi içerisinde kahvenin yer aldığı pek çok sahne geçti. Hatta eğer diziyi izlediyseniz ana karakterlerden Özel Ajan Dale Cooper’ın (Kyle MacLachlan) kahveye karşı özel bir ilgisi olduğunu hatırlarsınız. Bunun nedeninin -kesinlikle- kendine ait kahve markası olan yönetmen David Lynch‘in günlük kahve tüketiminin 25-30 bardağın üzerinde olması…

d0sfk
Kyle MacLachlan ve Sherilyn Fenn

1990-1991 yılları arasında iki sezon olarak Amerikan televizyon kanalı ABC’de yayınlanan Twin Peaks’in 3. sezonunun son fragmanında -bir önceki fragmanlar gibi- sete ya da yeni sezona dair görüntülere yer verilmemiş. Fakat David Lynch‘in kahve tutkusunun diziye nasıl işlediğini, Özel Ajan Dale Cooper’ın “Damn good coffee!” repliği üzerinden anlatılıyor.

Reklamlar